HİKAYEMİZ

1975'ten bu yana Türkiye'nin gücü!

Aşçıoğlu inşaat tekstil gıda turizm sanayi ve ticaret limited şirketi bünyesinde olan şirketler

✓ Haseki Sultan Yüksek Öğrenim Yurt Hizmetleri Ltd. Şti.
✓ Sultanahmet Otelcilik Turizm Sanayi ve Ticaret A.Ş.

Image
Image

Aşçıoğlu İnşaat 1975 yılında Hüseyin AŞÇIOĞLU tarafından kurulup 1998 yılı itibari ile kurumsallaşmıştır. Faaliyet alanımıza katmış olduğumuz projelerimizle, hedefimiz inşaat sektöründe sizlere en güvenli ve en kaliteli hizmeti sunmaktır.

Firmamız müşterilerine en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmayı amaç edinmekle beraber ilerlemesinin sürekliliğini sağlamak için inşaat sektöründeki tüm gelişmeleri yakından takip ederek yatırımlarını buna uygun şekilde gerçekleştirmektedir.

Projelerimizin hepsinde zemin etütlerini Mimarlar ve Mühendisler Odaları’na bağlı olarak çalışan kurum ve kuruluşlara yaptırmaktayız ve bütün projelerimiz deprem tüzüğüne uygun olarak tasarlanmaktadır.

Alanında köklü bir kuruluş olan firmamız, yıllardır her türlü teknolojik altyapıya imza atmakta ve profesyonel ekibi ile sizlere hizmet vermektedir. Çalışma alanında da aynı hassasiyet ile haraket ederek, profesyonel bir ekip ile sizlere profesyonel bir hizmet vermek amacımızdır.

Aşçıoğlu Yapı; bu amaçla teknolojinin tüm imkanlarını kullanarak teknoloji ve insan gücünü birleştirip sağlam, güvenli ve ekonomik yapılar inşa etmektedir.

SIKÇA SORULAN SORULAR

En çok merak edilenleri sizin için yanıtlıyoruz.

Aşçıoğlu İnşaat 1975 yılında Hüseyin AŞÇIOĞLU tarafından kuruldu.
Çevreye Saygıyı, sağlık ve emniyeti ön planda tutarak insanı temel alan AŞÇIOĞLU YAPI; modern, estetik ve konforlu projeleri, tarihi ve doğal dokusuna uyumlu bir şekilde hayata kandırırken aynı zamanda değer katan hizmet sunmak.
Girişimci ve dinamik kimliğiyle inşaat sektöründeki teknolojik gelişmeleri projelerine uygulayarak Türkiye'de ve Dünya'da bugünün yanında geleceğin de ihtiyaclarını öngörebilen çağdaş yaşam alanları inşa ederken; saygı ve güven ilkelerine bağlılığını koruyarak alanında öncü firma olmak.
BİLGİ

Aklınızda en ufak bir detay kalmaması için size bu sayfada şirketimiz hakkında genel bilgi verdik. Ayrıca sıkça sorulan soruları da yanıtladık. Eğer bu sorular dışında merak ettiğiniz bir soru mevcut ise bize iletişim sayfamızdan ulaşarak sorunuza kolayca yanıt bulabilirsiniz.

Tüm yapılarımızı büyük bir heyecanla tamamlıyoruz.

Girişimci ve dinamik kimliğiyle inşaat sektöründeki teknolojik gelişmeleri projelerine uygulayarak Türkiye'de ve Dünya'da bugünün yanında geleceğin de ihtiyaclarını öngörebilen çağdaş yaşam alanları inşa ederken; saygı ve güven ilkelerine bağlılığını koruyarak alanında öncü firma olmayı amaçlıyoruz.